BME KARİYER

BME'de Çalışmak, Tutku Duyduğun İşi Yapmak Demektir!

İnsanların yaşamlarını sağlıklı bir şekilde sürdürebilmeleri için kainata ve insanlığa dost ürünler üretiyoruz. Bunu yapabilmek için, kainatın içinde gizlenmiş olan değerleri araştırıp buluyor, yaradanın yarattıklarını korumak ve kollamak için bulduklarımızı ilmi yöntemlerle işliyoruz.
İşimize, Yeteneğini ve Tutkunu Katar mısın?

Bizim Değerlerimiz Var Kurallarımız Yok!

En Büyük Etkiye Odaklanmak

BME'de çalışan herkesin en büyük etkiyi oluşturacak konulara odaklanmasını bekleriz.

Biz, en büyük etkiyi oluşturacak konulara odaklanmak gerektiğine inanırız ve biliriz ki büyük işler başarmak için en önemli sorunların çözümüne odaklanmak gerekir. Bu basit değildir. Çünkü, gönül vermeyi ve çok istemeyi gerektirir. BME'de biz, Dünya'nın en büyük problemlerini bulmaya odaklanırız ve bunun üzerinde çalışırız. Bu nedenle biz, BME'de çalışan herkesin en büyük etkiyi yaratacak konulara odaklanmasını bekleriz.

Misyon ve Değerlerimize İnanmak

BME'de çalışan herkesin bizim misyon ve değerlerimizi hissetmesini ve sahiplenmesini bekleriz.

Biz, inandığınız şeyleri yapmanız gerektiğine inanırız. Misyon ve değerlerine inanmadığınız bir işi yaptığınızda başarısızlık garantidir. Biz, BME'de çalışan herkesin bizim misyon ve değerlerimizi hissetmesini ve sahiplenmesini bekleriz.

Cesur Olmak

BME'de çalışan herkesin daha cesur olmasını bekleriz.

Biz, risk almaya inanırız. Dünyamız çok hızlı değişiyor ve biliriz ki risk almadığınız takdirde başarısızlık garantidir. Biz herkesi risk almaya ve büyük düşünmeye teşvik ederiz. Yine biliriz ki, bazen herşey yanlış gidebilir. Ayağa kalkar ve yoluna devam edersin, sahip olduğun inancın gücüyle dünyada birşeyleri mutlaka değiştirirsin... Bu nedenle biz, BME'de çalışan herkesin daha cesur olmasını bekleriz.

Harekete Geçmek ve Hızlı Olmak

BME'de çalışan herkesin çok hızlı hareket etmesini bekleriz.

Biz, harekete geçmeye ve hızlı olmaya inanırız. Yine inanırız ki, henüz hiçbirşey elde edemediysen muhtemelen ya başlamadın ya da yeterince hızlı değilsin! Biz, hata yapmaktan değil, fırsatları kaçırmaktan korkarız. Bu nedenle, hızlı olmaya inanır ve BME'de çalışan herkesin çok hızlı hareket etmesini bekleriz.

Birlikte Hareket Etmek, Bağlantılı Olmak ve Paylaşmak

BME'de çalışan herkesin işimize değer katmasını, birlikte hareket etmesini ve paylaşım içinde olmasını bekleriz.

Biz, yalnızca insan gerçeğine inanırız. Bunun nedenle, insanların yaşamlarını sağlıklı bir şekilde sürdürebilmeleri için kainata ve insanlığa dost ürünler üretiriz. Biz, BME'de çalışan herkesin işimize değer katmasını, birlikte hareket etmesini ve paylaşım içinde olmasını bekleriz.

Sosyal Gelişimi Desteklemek ve Sosyal Değerler İnşa Etmek

BME'de çalışan herkesin, dünya için daha büyük değerlerin nasıl inşa edileceğine odaklanmasını bekleriz.

İnsanlar, bizim sosyal sloganımızın "değerler yaratmak" olduğunu, sadece şirket kurmak için değil, insanların yaşamlarını sağlıklı bir şekilde sürdürebilmeleri için kainata ve insanlığa dost ürünler üretmek için kurulduğumuzu bilirler. Biz, BME'de çalışan herkesin, hergün ve yaptıkları her işte, dünya için daha büyük değerlerin nasıl inşa edileceğine odaklanmasını bekleriz.

Gerçek bir etki yaratmak ve büyük şeyler inşa etmek için
zorlu sorunları çözebilen kişilerle çalışmak istiyoruz.

Ekibimize Katılmak İçin Hemen Şimdi Harekete Geç!

Biz, "birlikten kuvvet doğar" sözüne inanırız. Biliriz ki, sizin değerleriniz de bize değer katacak!

Dünyanın Heryerinden
İşimize değer katacak ekip arkadaşları arıyoruz.